Menu
TapLabGames Menu
TapLabGames Menu

Mahjong Mutfağı

BULMACA , MAHJONG

OYUNU
English Русский Türkçe

Oyun hakkında

Oyun sizi tamamen hoş bir kafenin atmosferine çekecek!
Tarifleri anlamak, daha yeni yemekler keşfetmek zorundayız. Hayatta olduğu gibi - bir tarif tabağı da işe yarayabilir, belki de olmayabilir. Her şey çevikliğinize, odaklanma yeteneğinize ve süreç boyunca zevkinize bağlıdır!

Bir şef olarak, kafenizdeki çeşitli tariflerle ilgilenmeniz gerekir. Sonuçta, ziyaretçileriniz buna bağlı olsun ya da olmasın buna bağlı olacaktır. Yemek tarifleri, çalışmalarınız için bir ödül olarak satın alınabilir veya alınabilir.
Siparişleri tamamlayarak daha fazla para kazanırsınız. Ayrıca kafenizin notunu sadece ruh için hazırladığınızdan daha hızlı yükseltiyorsunuz, Bu da kötü bir şey değil, çünkü egzersiz yapmanız gerekiyor.
Gizli bir veda mesajı - sabırsız ziyaretçiler sipariş için daha fazla ödeme yapmaya isteklidir.

Cazip mi? O zaman çevikliğinizi ve becerilerinizi açın, mutfak mahjongunda bir lokantacı olarak inanılmaz bir maceraya sahip olacaksınız!

Nasıl oynanır

Oyuna ipuçları eşlik eder, bu yüzden onları kaçırmayın.
Yolculuğunun başlangıcında içlerinde incelikler bulacaksın.

Yeni tariflerin kilidini açarak menünüzün tabanını genişletirsiniz. Herkes çeşitli yemeklerin olduğu bir kafeye gelmekten mutluluk duyar.

Kitabınızda hakim tarifler ne kadar çok olursa, kafeye farklı ziyaretçiler çeken menü o kadar çeşitlidir.

Mutfakta herhangi bir yemek gibi - bazen işe yaramıyor, mutfak mahjong dünyasında her şeyi çabucak düzeltebilmeniz iyi bir şey.

Platform

Web tarayıcısı (masaüstü ve mobil cihazlar)

Yönetim

Oynadığınız cihaza bağlı olarak fareyi tıklayın veya parmağınıza dokunun.

ŞİMDİ OYNA